Nová lokalizačná aplikácia pre smartfónyprimaclima, carrier

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie nová aplikácia je pre iPhone a Android

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie nájde a kontaktuje najbližšie servisné centrum v Európe, strednom východe a Afrike,

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie poskytuje aj ďalšie informácie - mapa, orientačné pokyny ako sa dostať k centru, otváracie hodiny, kontaktne údaje, a typ služieb poskytovaný centrom.

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie aplikácia prináša moderné telekomunikačné technológie k širokej popredanej ponuke služieb Carrier Transicold. 

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie Približne 1700 technikov Carrier Transicold  v 550tich serviných centrách a mobilných jednotkách po celej Európe poskytujú maximálny prevádzkový čas pre zákaznícke jednotky.

 

Európske Call Centrum Carrier:

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie k dispozícii 24 hodín denne,

primaclima, transportne chladenie, klimatizacie vyškolený personál hovoriaci sedemnástimi jazykmi, ktorí zákazníkov odporučia do najbližšieho servisného centra.

 

Ako stiahnuť aplikáciu?

-          používatelia iPhone , sa prihlásia do App Store a zadajú “Carrier Transicold“ do vyhľadávača alebo sa pripoja na http://itunes.apple.com/fr/app/carrier-transicold-service/id513315561?mt=8 and vyberte voľbu “Install”

-          Pre Android choďte na Google Play and zadajte “Carrier Transicold” do vyhľadávača alebo sa pripojte na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carriertransicoldeurope.locator a vyberte voľbu “Install”

 

 

 

Práve tu je 36 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Čítanosť článkov
3665181